Het lijkt wel of Criminelen afgeschermd moeten worden, zoals de Amsterdamse Groenen Courant ook al schreef over de ZUID - AS!
Ter info alle lezers
Dit is de wekelijkse nieuwsbrief van De Groene Amsterdammer
Essay Hogere plunderkunde
Risicoloos bedrijven opkopen, leegplunderen en daar schatrijk van worden: private equity is in de kern anti-ondernemerschap
Steeds vaker kopen private equity-firma’s gezonde bedrijven en instellingen (zorg, onderwijs, huisvesting) op om zichzelf via schimmige Zuidas-constructies te verrijken. De rest blijft kaalgeplukt achter. Economen en politici kijken weg. Johan Heilbron
https://www.groene.nl/artikel/hogere-plunderkunde?utm_source=De+Groene+Amsterdammer&utm_campaign=77c77d90c6-Wekelijks-2025-02-16&utm_medium=email&utm_term=0_853cea572a-77c77d90c6-76016717
Nederland wordt wakker, ben je wel veilig als AANDEELHOUDER in NEDERLAND!?
Bescherming is er NAUWELIJKS en de macht bij andere partijen is HEEL GROOT.
Lees dit nog eens, zo geraffineerd werkt dat.
De Nederlandse valstrik waar Ferrovial zich niet van bewust is Ferrovial is op de Lokale markt hier verhandelbaar!
ga naar
https://www.xea.nl/advies.php?id=dba-52553&type=toon
lees elders ons verhaal
Peter Wakkie is CEO van Centric Holding, waar is het Geld van de verkochte onderdelen van Centrix Holding aan BCS en Main Capital Partners gebleven? Niet naar de rekening van Sanderink Investment, die zou dan kunnen betalen! Verduistering van gelden!? Anders hadden de Resterende Aandeelhouders Oranjewoud HUN uitkoopprijs al binnen gekregen! De verkoop was 31 mei 2023 en kan niet zolang op een Advocaten rekening blijven staan!! Wij hebben de FIOD gevraagd een onderzoek te doen op 27 november 2024! Hoelang mag zo'n onderzoek duren!?
Peter Wakkie ga naar
https://www.xea.nl/advies-algemeen.php?type=toon&id=300-52308
en lees ook
https://www.xea.nl/advies-dag.php?id=dba-52478&typ
Wij hadden klachten en aansprakelijk stellingen medio derde kwartaal 2024 uit laten gaan naar AFM, die haar wettelijk Toezicht had geschonden, de Euronext wegens schending "EIGEN regelgeving van Art. 2004-041 Euronext beurs -exit. AFM liet alles af, wegens art 1.25d en via nfo bij het Minsterie van Financiën Den Haag, kregen wij het antwoord, dat art. 1.25d is niet meer van deze tijd, dus moet U het Instituut aansprakelijk stellen, maar ook dat wees de AFM! De aangetekende naar de heer Vlerken van Euronext kregen wij na 3 maanden geen antwoord. Dus weer telefonisch gevraagd wat de Status van die aangetekende was.
Maar tot op heden geen inhoudelijke reactie!
Toen naar de Financiële Commissie van de Tweede Kamer in Den Haag, dat ging eerst moeilijk, na het tweede schrijven, jawel hoor een reactie en het slot was;
Hierbij treft u de besluitbrief aan van de vaste commissie voor Financiën.
Met vriendelijke groet, A. v. M.
Commissie assistent voor de vaste commissie voor Financiën
GC Sociaal en Financieel
Tweede Kamer der Staten-GeneraalDe commissie bestaat uit vertegenwoordigers van de diverse politieke partijen die zitting hebben in de
Tweede Kamer. De commissie heeft besloten om uw mails over te laten aan de individuele Kamerleden. Dit betekent dat de Kamerleden van de commissie individueel actie kunnen ondernemen naar aanleiding van uw mails. Dit kan door bijvoorbeeld uw mails brief te betrekken bij de behandeling van wetsvoorstellen of voor het stellen van vragen aan de regering. Indien u geen reactie hebt
vernomen van de individuele leden is het mogelijk dat de individuele leden op basis van uw mails geen actie hebben ondernomen.
Namens de commissie zeg ik u dank voor de toezending van uw mails.
Wat kunnen wij hiervan verwachten? Dat wordt afwachten!!
Maar wij hadden ook een klacht met inhoud van bedreigingen in woord & geschrift voor & in de AVA's Oranjewoud, waarvan niet alles in de notulen werd op genomen van Oranjewoud geuit, naar het Ministerie van Financiën in Den HAAG gestuurd en die zonden het door na telefonisch overleg, naar het Minsterie v. Justitie & Veiligheid.
Daarna werden wij kort daarna telefonisch benaderd, dit hoort thuis bij het Functioneel Parket (later FP)te Amsterdam. Wij kregen de nodige info mee en neemt U met dat Parket contact op. Dat deden wij op 5 febr. j.l. en dat gesprek verliep naar wens, eindelijk bij het JUISTE adres!? Inderdaad dachten wij, want de 6de febr. j.l. een schriftelijk bevestiging.
Wij zouden spoedig wat horen!!
Afgelopen donderdag 20/2 gebeld over de status, maar wat bleek, geen email adres en een fout telefoon nummer op de uitgedraaide brief van 6 febr. 2025.
Dat is vreemd!?
Dus het telefoonnummer dat het Ministerie van Justitie & Veiligheid had gegeven. En jawel hoor wij kregen het FP en werden door verbonden met de secretaresse van Mijnheer E.B., maar mijnheer E.B. is wel op kantoor e/o thuis aan het werk, ik zal een terugbel verzoek maken, dat was om ca. 13.40 uur en dan zal mijnheer E.B. U vandaag terugbellen, want morgen heeft hij zijn vrije dag!Maar er werd niet teruggebeld die donderdag.
Dus belde wij afgelopen vrijdag 21/2 om ca 09.15 weer met het FP, de persoon die wij aan de lijn kregen hield ons op de juiste manier, na het aan horen van onze klacht, niet terugbellen, dat wij duidelijk hadden laten merken! Justitie & Veiligheid stuurt ons naar het FP en dan niet terugbellen!
Verbazing alom, want om ca, 11.10 uur belde de heer E.B. en hij liet duidelijk merken, dat hij niet van ons gediend was.o.a. U heeft een MELDING gedaan en GEEN aangifte! Ons verweer was: Waarom stond dat niet de de brief van 6 febr. j.l. en een fout telefoonnummer en geen emails adres!? Een de tussen persoon had tegen ons gezegd: U bent geen "slachtoffer"!
Mijnheer E.B. deed net of hij ons niet begreep, hij was steeds over de vrije dag en dat wij al 45 minuten in gesprek waren. Wij wilde het FP alleen "gebruiken", zoals velen dat deden, maar U moet niet bij het FP zijn, maar bij de AFM!
Mijnheer E.B had info van de AFM, dat wij daar ook al waren geweest! Dat klopt zeiden wij. Wij lieten duidelijk merken en zieden ook:" nu is het cirkeltje rond en dan weer op nieuw beginnen? DAAR pasen wij voor en anders ga wij verder, maar richting Europese Hof. Daar schrok mijnheer E.B van en toen zei hij laat u door een juridische deskundige begeleiden, dat doen wij niet, wij hebben het recht ook "zelf verdediging volgens de Universele rechten van de Mens"!
Stelt u dan een eigen aangifte op die duidelijk laat zien dat er werkelijk verduistering e/o oplichting is gedaan en tegen wie U dat richt. Dat moet de beheerders(lees procuratie houder/ster zijn van Sanderink Investments! Want Sanderink zelf kan niet aan zijn rekeningen komen, die zijn allen geblokkeerd!
Ons indruk is nu:" waarom belde de heer E.B. wel op zijn vrije dag ons op!?
Heeft hijzelf inhoudelijk OOK iets met deze gehele "ZAAK" te maken!?
Mijnheer E.B. wilde schijnbaar niet hebben (*lees gevoel), dat een vervanger ons te woord zou staan en het hele gebeuren wat wij als resterende aandeelhouders Oranjewoud hebben meegemaakt niet mocht weten en nog steeds geen "uitkoopprijs hebben gekregen", op onze rekeningen!
*Dit gevoel deed ons denken aan het volgende:" als Kassier en kantoorhouder, moesten wij minstens 2 weken aan een stuk op vakantie, dus moesten wij alle sleutels van kantoor en kluis inleveren, ter controle voor eventuele fraude in onze werkzaamheden!
Mijnheer E.B., voor ons is het Cirkeltje rond, maar dat neem ik niet, wij zijn begonnen bij de AFM en nu weer naar de AFM!?!
Er gaat dit weekend een aangifte naar het FP, tegen de Beheerder van Sanderink Investments (SI), in verschillende uitspraken van Rechtbanken staat ook steeds "de Beheerder zonder naam vermelding", waarom? En in 3 AVA's t.w. van 21 maart, 1 juli en 25 juli 2024 hebben wij gevraagd,"wie is de beheerder en betaling bevoegd van die rekening van SI"!? Daar kregen wij het antwoord, Sanderink Investments moet u betalen, zonder een naam te noemen wie die rekening van SI beheert.
Vreemd, want uit onze ervaring weten wij dat bij "Wanbeleid" alle rekeningen worden geblokkeerd! en waarom zonder ons (Aandeelhouders) een deal op 6 januari 2022 en geen BAVA voor ons en dan op 7 febr. 2022al een einde beursnotering aandelen Oranjewoud! Dit als "EIS van de huidige Accountant Mazars!
zie Mazars dreigt Strukton met opstappen als eigenaar Sanderink terugkeert
28 apr 2023 Controlerend accountant Mazars heeft bouwbedrijf Strukton laten weten op te stappen, als eigenaar Gerard Sanderink zou terugkeren als bestuursvoorzitter. Strukton wil dat Sanderink langer geschorst* blijft als topman van die onderneming en van Oranjewoud.
* de Schorsing van G. Sanderink was ook onrechtmatig, voor schorsing had een Algemene vergadering van aandeelhouders uitgeschreven moeten worden en mocht niet lander dan 3 maanden geschorst worden!! Dit alles stond in de Statuten van Oranjewoud N.V..
En wat deed het huidige Bestuur Oranjewoud in de AVA van 29 januari 2025 agenda punt 5
5. Decharge leden van de Raad van Commissarissen over 2020, 2021, 2022 en 2023 (besluit)
Voorgesteld wordt om decharge te verlenen aan de leden van de Raad van Commissarissen voor het gedurende de boekjaren 2020, 2021, 2022 en 2023 gehouden toezicht. De voorgestelde decharge van de commissarissen omvat "tevens hun *daden als tijdelijke bestuurders bij belet in de periode vanaf 17 maart tot en met 15 juli 2023".
* daden, dat is de periode waarin de onterechte schorsing was gedaan over de CEO van Oranjewoud en andere bedrijven van Oranjewoud N.V.
reactie XEA.nl Je mag geen misdaden recht zetten op deze manier Lees decharge!
Conclusie: "de gehele gang van zaken bij Oranjewoud en haar onterecht geschorste CEO G. Sanderink beginnen allen vraagtekens op te roepen. In Banktermen: STINKT van ALLE Kanten"!
Ook dat terugbellen van de heer EB van het FP op zijn vrije dag geeft voeding hier, aan bij ons!
Wij voelen ons ook gesteund door het Info aan het begin van dit schrijven,
Dit is de wekelijkse nieuwsbrief van De Groene Amsterdammer
Essay Hogere plunderkunde
Risicoloos bedrijven opkopen, leegplunderen en daar schatrijk van worden: private equity is in de kern anti-ondernemerschap |