Dag nieuws van 2 april

Alleen voor leden beschikbaar, wordt daarom gratis lid!

Algemeen advies 02/04/2025 05:48
media,
-Trump’s Tariff Plans Still in Limbo Ahead of Rose Garden Event
-Le Pen’s MAGA-Style Martyrdom Is New Risk in France
-VW, Stellantis, Renault Among Firms Fined €458 Million by EU
-Wall Street Is Rewriting Its Energy-Sector Playbook
see & read more on www.bloomberg.com

D.d. 18 maart 2025 kregen wij een telefoontje van de Politie, er lopen daar twee aangiftes, en die Agent snapte niet waarom wij geen overzicht met aankoopnota's Oranjewoud opgestuurd hadden! Dan kan ik niet de schade bepalen vertelde de agent! Maar mijnheer de agent, wij krijgen niet de uitkoopprijs op onze rekening! Die is door de deskundig van de OK te Amsterdam berekend. Onze indruk is, de Politie begrijpt op financieel gebied niet wat er speelt bij Oranjewoud. Maar de heer E.B. is volop aan het werk om de aangiftes te ondermijnen en de seponeren, is onze indruk! Wel aangiftes van bedreiging Gemeente ambtenaren van de Gemeente Schagen. Die worden wel door gezet.
Waarom doet mijnheer E.B. van het Functioneel Parket dat!??
Heeft E.B. geen schoon geweten soms!? En stuurde E.B. ons weer terug bij de AFM!!

Beleggers beseffen NIET wat hen kan gebeuren, doormiddel van de Algoritmische systemen. Manipuleren door massaal gebruik ervan. Ook goede bedrijven worden door Witte Borden criminaliteit leeg geroofd.
Alle Instanties kijken de andere KANT op en verzaken HUN WETTELIJKE plicht.
Dat ondervinden wij, als optreder, namens de resterende Oranjewoud aandeelhouders. Alle Instanties sturen ons van het "kastje naar de Muur, AFM, FIOD, Euronext, Ministerie Justitie & Veiligheid, en Functionele Parket en die moeten het oppakken en die stuurt het weer terug naar Min. van Justitie & Veiligheid en daar schrijven zij bij: "DIT MOET MET DE AFM WORDEN AFGEHANDELD "! Ach, dan is het cirkeltje weer ROND!
Het is een STINKENDE zaak en daar wil NIEMAND zich aan BRANDEN.
OOK de Tweede Kamerleden niet, zijn druk met zichzelf bezig.

BESCHERMING voor de kleine beleggers is NUL in Nederland en ook voor de Bedrijven, die hebben ook nauwelijks door hoe de Witte Borden aan het werk zijn.
De VEUO zou daar voor MOETEN optreden, maar daar komt de Heer R. v. W. als Nieuwe voorzitter en die MOET HOGE KENNIS HEBBEN van de Corporate Governance, maar HIJ HIELD ook zijn MOND toen de Juridische adviseur van Oranjewoud advocaat B.V. in de AVA vertelde, dat de delisting van de aandelen Oranjewoud volgens de regels was gegaan! Tegen hem hebben wij een PV wegens schending "ZORGPLICHT aangespannen, een ernstig fout advies voor een adviseur.

Steeds hetzelfde patronen en namen bij dat spel!

Ter info alle lezers
Dit is de wekelijkse nieuwsbrief van De Groene Amsterdammer
Essay Hogere plunderkunde
Risicoloos bedrijven opkopen, leegplunderen en daar schatrijk van worden: private equity is in de kern anti-ondernemerschap
Steeds vaker kopen private equity-firma’s gezonde bedrijven en instellingen (zorg, onderwijs, huisvesting) op om zichzelf via schimmige Zuidas-constructies te verrijken. De rest blijft kaalgeplukt achter. Economen en politici kijken weg. Johan Heilbron
https://www.groene.nl/artikel/hogere-plunderkunde?utm_source=De+Groene+Amsterdammer&utm_campaign=77c77d90c6-Wekelijks-2025-02-16&utm_medium=email&utm_term=0_853cea572a-77c77d90c6-76016717

Johan Heilbron - Uppsala University
Currently guest professor at the Centre for Higher Education and Research as Objects of Study (HERO) and the Department of History of Science and Ideas at Uppsala University, he is a regular member of the Centre européen de sociologie et de science politique (CESSP-CNRS-EHESS) in Paris.

HEILBRON Johan - CESSP
Johan HEILBRON is emeritus director of research at the CNRS, member of CESSP and guest professor at the Uppsala University.

Nederland wordt wakker, ben je wel veilig als AANDEELHOUDER in NEDERLAND!?
Bescherming is er NAUWELIJKS en de macht bij andere partijen is HEEL GROOT.
Lees dit nog eens, zo geraffineerd werkt dat.
De Nederlandse valstrik waar Ferrovial zich niet van bewust is
Ferrovial is op de Lokale markt hier verhandelbaar!
ga naar
https://www.xea.nl/advies.php?id=dba-52553&type=toon

lees elders ons verhaal
Peter Wakkie is CEO van Centric Holding, waar is het Geld van de verkochte onderdelen van Centrix Holding aan BCS en Main Capital Partners gebleven? Niet naar de rekening van Sanderink Investment, die zou dan kunnen betalen! Verduistering van gelden!? Anders hadden de Resterende Aandeelhouders Oranjewoud HUN uitkoopprijs al binnen gekregen! De verkoop was 31 mei 2023 en kan niet zolang op een Advocaten rekening blijven staan!! Wij hebben de FIOD gevraagd een onderzoek te doen op 27 november 2024! Hoelang mag zo'n onderzoek duren!?
Peter Wakkie ga naar
https://www.xea.nl/advies-algemeen.php?type=toon&id=300-52308

en lees ook
https://www.xea.nl/advies-dag.php?id=dba-52478&type=toon

Wij schrijven alles op de basis van "JOURNALISTIEK"! En op vragen bij derden en ondervonden ervaringen.
Waarom herhalen wij veel berichten?

OMDAT de andere media het verzwijgt e/o geen aandacht er aan besteedt.

Wij hebben Twee PV' laten opmaken en steeds tegen werking bij het door zetten "hoger op"!
- PL 1.100 2025009556-2 Beleggingsfraude tegen advocaat B.V, die juridisch adviseur is bij Oranjewoud. korte inhoud fraude
Hetzelfde bij de Juridische adviseur B. V., schending "zorgplicht" in de AVA van 25 juli 2024, daarin zegt hij dat delisting(beurs notering beëindiging) van Oranjewoud volgens de regeles was gegaan. 3 Aanvulling moesten wij nasturen! Want de Politie wilde van alle resterende Oranjewoud aandeelhouders hun aankoop nota's hebben. Maar mijnheer v. G., het OK heeft onze schade vastgesteld en wij hadden de wettelijke "plicht", om onze aandelen aan te melden! Dus zijn alle aandelen "geblokkeerd"! Wij kunnen de aandelen niet meer verkopen!

-PL 1.100 2025021386-2 Overige HorizontalE Fraude i.v.m. onrechtigmatige schorsing G. Sanderink.

Wij hebben ook aangifte gedaan wegens een onjuiste manier (lees) tegen de wijze van aanvraag schorsing van G. Sanderink. De Statuten schrijven o.a. voor, eerst een AVA e/o BAVA met dat agenda punt en die maag niet langer dan 3 maanden zijn. Beide Statuten punten zijn door het huidige Bestuur niet in "acht genomen", dus was de schorsing G. Sanderink onrechtmatig. Gepleegd op/tussen 17 maart 2023 en 20 maart 2023 en daarna de termijn van drie maanden. ruin overschreden. Wat deden de "de gladde" in d AVA van 29 jan. 2025 agenda punt 5 decharge leden van de Raad can Commissarissen over 2020, 2021, 202, en 2023 (besluit) ! Voorgesteld wordt om decharge te verlenen aan de leden van de Raad v. Commissarissen voor het gedurende de boekjaren 2020,2021,2022,2023 gehouden toezicht. De voorgestelde decharge van de commissarissen omvat "tevens hun daden als tijdelijke bestuurders bij belet in de periode vanaf 17 maart tot en met 15 juli 2023"!!

- Silver price still eying $40 despite near-term volatility as tariff uncertainty lingers - Saxo Bank’s Ole Hansen. see & read more on
https://www.kitco.com/news/article/2025-03-24/silver-price-still-eying-40-despite-near-term-volatility-tariff-uncertainty

Oranjewoud
Blijft ons bezig houden!
XEA.nl is een vasthouder en enkele lezer vinden dat dat eens moeten stoppen! Begrijpelijke reactie! MAAR als U zelf eens in de BOOT genomen wordt en VOELT voor EUR 7 miljoen, dat zal U zeker blij zijn, dat XEA.nl er is om U te helpen en GEHEEL gratis. De Oorzaak ie een slecht toezicht en de kleine beleggers aan HUN lot over te laten. ZOEKEN jullie het zelf maar UIT! Vrijwel iedereen houdt zich stil en GEVEN geen Antwoord op KLACHTEN! DAARIN is Nederland OOK de BESTE IN! WAT VOELEN DIE INSTANTIE ZICH MACHTIG!

ACH, beleggers hebben allemaal geld om te beleggen, de Instantie moeten ook zorgen dat ADVOCATEN werk hebben, die moeten wij NU nemen, door FALENDE Instanties.

ING bekroond met twee Gouden Stieren. Bij ons twee "Loden Stieren"!

tijd 06.02 De actuele koersen (kg): Goud €93.015 Zilver €1.0107

media Komt er een nieuwe Schuldencrisis? | Martin Visser over Europese Integratie & Eurobonds ga naar www.Hollandgold.nl even scrollen.

De Dow 41,989.96 -11.80 -0.03%
De Nasdaq 17,449.89 +150.60 +0.87%

Wat stelt in de zaak Oranjewoud "GERECHTIGHEID" NOG VOOR!?
ga naar https://www.encyclo.nl/begrip/gerechtigheid

De GANG van zaken is heel VREEMD en daar DRUIPT een stinkende geur vanaf! Welke Rechter weet de juiste gang van zaken te BEOORDELEN en te VEROORDELEN en het foute in deze zaak in te zien! Wij als resterende Aandeelhouders worden als "DEKKING gebruikt, en boksen tegen de ruim 99% van de beheerder (H)aan, dat wij NIMMER kunnen winnen. EEN ONGELIJKE STEMMING STRIJD mijnheer/mevrouw de Rechter(s)!


DIT is een NOODKREET, hoplijk dat U de KREET". niet VERGEET!??
Deze VREEMDE GANG VAN ZAKEN kan en mag toch niet in Nederland, of is het HIER ook zo VER weggezakt zoals Mevr. Le Pen in Frankrijk NU MEEMAA KT! ONGELOOF HEERST ER BIJ VEEL EUROPEANEN! Vooral bij de Fransen. Of is dit een FRANS genoten, ACK Frans een "franse slag"!?

Lintjes in Nederland
Ga eens Regeren en en laat als die LINTJES eens waaien! Wij zouden NIMMER zo'n lintje accepteren, wij Schamen ons voor dit Land. ZORG EENS VOOR GERECHTIGHEID ! SCHRAP AL DIE REGELGEVING EENS AF, wees "dienstbaar & laat gerechtigheid eens zegevieren" en maak het uitvoerbaar! Die linkse rakkers weten alles beter, Wijlen Koningin Juliana zei het al in de jaren 1960, Nederland was eerst vol zei Hare Majesteit en kort daarna: " Nederland was overvol" ! Deze gerespecteerde Koningin zei wat er op haar "HART" lag. In Canada verbleef zij in het huis van Baron v. Rigteren, waar onze Zuster haar leven lang heeft gewoond en die respecteerde Hare Majesteit met een aparte Kamer, ingericht met alles en nog wat!
Mevrouw Faber had gelijk, maar NU onder dwang moet OOK zij "Bakzeil halen"! Nederland is een onbestuurbaar Land.

Wij hebben nog steeds respect voor "wijlen Koning Boudewijn van België", die trad even af als Koning, en liet een andere persoon de Abortus wet tekenen!

tijd 08.53 De actuele koersen (kg): Goud €92.921 Zilver €1.005

tijd 09.53 Goud $ 3.125,60 zilver $ 33,72 platina $ 977 copper $ 5,01 de dollar euro 1,0783 1 bitcoin 84.240 USA dollar

CBS. Economisch beeld negatiever.Het conjunctuurbeeld volgens de Conjunctuurklok van het CBS was in maart negatiever dan in februari. In de Conjunctuurklok van maart presteerden 12 van de 13 indicatoren slechter dan hun langjarige trend.
lees verder op https://www.cbs.nl/nl-nl/nieuws/2025/14/economisch-beeld-negatiever

De Speelplaats is weer open, dagelijks vrijwel dezelfde patronen vallen ons steeds op. Waarom faalt het toezicht daarop? Omdat de toezichthouders onderhouden worden door Contributies! ? Door/van wie? U mag slechts eenmaal raden!. Daarom is regelgeving in de Effecten branche overbodig!
Algoritmische systemen en privileges van Members van Euronext hebben voordelen o.a. de 30 seconden Regeling na 17.35 uur daarna kunnen ze in die 30 seconden aan rommelen met prijsvormingen die nergens opslaan zie dit eensWij wisten niet, dat na 17.35 uur sluiting van de beurs, er een mogelijkheid was van 30 seconden om nog orders in te leggen, voor Member van de Euronext.
INTRADAY PRICE 27/11/2024
TIME PRICE SHARES TYPE
17:35:12 2.72 1 Auction
17:35:12.2.72 247 Auction
. DIT is een bewuste actie, van manipuleren.

17:10:31 2.88 2,401 Exchange Continuous
17:10:31 2.87 2,700 Exchange Continuous
17:10:08 2.85 450 Exchange Continuous
Updated 27/11/2024 17:35 CET
16 ct lager en nu komt er een bieding op CTAC! Begrijpt U nu dat dit niet alleen bij dit fonds gaande was!? Zo worden er steeds mede door de daghandel, die gebruik maakt van allerlei systemen en combinaties & spReads in de Opties, om zo zaken "pan klaar" t maken voor goedkoop in bezit krijgen van gelden e/o Bezittingen!

Onregelmatigheden wordt door veel instanties beschermd, zoals de Agent v. G. tegen ons zei i.v.m. de Twee PV's die waren opgemaakt:" tegen zo'n groot Bedrijf zetten wij de 2 PV's NIET door! Dus deze daden als zorgplicht schendingen, overtrEdingen i.v.m Schorsing CEO van Oranjewoud ging tegen alle STATUTAIRE regels in van Oranjewoud zelf.! Naar aanleiding hiervan kwam in de agenda van 29 jan. 2025 dit inde agenda voor decharges.
5. Decharge leden van de Raad van Commissarissen over 2020, 2021, 2022 en 2023 (besluit)
Voorgesteld wordt om decharge te verlenen aan de leden van de Raad van Commissarissen voor het gedurende
de boekjaren 2020, 2021, 2022 en 2023 gehouden toezicht. De voorgestelde decharge van de commissarissen
omvat tevens hun daden als tijdelijke bestuurders bij belet in de periode vanaf 17 maart tot en met 15 juli 2023.
zo worden in Nederland door advocaten onregelmatigheden opgelost.
https://www.oranjewoudnv.nl/wp-content/uploads/2024/09/Oranjewoud-N.V.-notulen-aandeelhoudersvergadering-25-juli-2024-def.pdf

Begrijpt U nog wel wat er zich afspeelt bij dit Bedrijf!?

tijd 11.04 goud $ 3.133,20 zilver $ 33,97 platina $ 979 copper $ 5,01 de dollar euro 1,0795 1 bitcoin 84.757 USA dollar

Welke roddels schrijft ...?https://www.beursduivel.be/forum/Topic/1402683/Oranjewoud_Oranjewoud-2025-PLUS-vooral-de-Sanderink-soap.aspx

Wolters Kluwer publishes agenda for 2025 Annual General Meeting
April 2, 2025 — Wolters Kluwer has today published the Agenda and all associated documents for its 2025 Annual General Meeting of Shareholders to be held on May 15, 2025. The AGM Agenda with explanatory notes, convocation notice, 2024 remuneration report, CVs of Mr. Entricken, Ms. Caywood, and Ms. Ziegler, proposed Executive Board remuneration policy, and other materials are now available at https://www.wolterskluwer.com/en/investors/governance/agms

tijd 12.32 de AEX 901.28 -3.96 -0.44% de DAX 22.278.77 -261.21 -1.16%

tijd 17.20 De actuele koersen (kg): Goud €92.548 Zilver €1.004

-Gold/silver ratio trading near a two-year high but don’t expect it to fall anytime soon - Bank of America. see & read more on
Bank of America remains bullish on silver and expects prices to average around $35 an ounce this year; however, it warns that investors could be disappointed if they expect silver to outperform the yellow metal. see & read more on
https://www.kitco.com/news/article/2025-04-02/goldsilver-ratio-trading-near-two-year-high-dont-expect-it-fall-anytime

-Can gold prices hold $3,100 as ADP shows solid U.S. labor market.
ADP reported that 155,000 jobs were created in March, significantly beating expectations. Consensus forecasts had projected job gains of 118,000. see & read more on https://www.kitco.com/news/article/2025-04-02/can-gold-prices-hold-3100-adp-shows-solid-us-labor-market

tijd 18.33
Goud trekt aan naar $3,136,50 zilver $ 34,00 platina $ 975 copper $ 5,03 de dollar euro 1,0862 1 bitcoin 87.103 USA dollar

tijd 18.32 De Dow 42,146.21 +156.25 +0.37% en de Nasdaq 17,616.27 +166.38 +0.95% Fijne avond



Beperkte weergave !
Leden hebben toegang tot meer informatie! Omdat u nog geen lid bent of niet staat ingelogd, ziet u nu een beperktere pagina. Wordt daarom GRATIS Lid of login met uw wachtwoord


Copyrights © 2000 by XEA.nl all rights reserved
Niets mag zonder toestemming van de redactie worden gekopieerd, linken naar deze pagina is wel toegestaan.


Copyrights © DEBELEGGERSADVISEUR.NL